Organisatie


Bestuur

Functie

Naam

E mail

Voorzitter

Gea Oord

GeaOord@gmail.com

Penningmeester

Molly Miller

mmmgrape@planet.nl

Secretaris

Ingrid Willems

secretariaat.hvhaarle@gmail.com

Bestuurslid technische zaken

Erna Bloeme

info@vakantieboerderijsalland.nl

Bestuurslid scheidsrechterszaken

ad interim - Erna Bloeme

info@ervebloeme.nl

Algemeen bestuurslid

René Cornelissen

r.cornelissen@ziggo.nl

Algemeen bestuurslid

Ria Wellenberg

r.wellenberg@hotmail.com

 

Technische Commissie

Naam

E-mail adres

Amber Oosterwechel

tc.hvhaarle@gmail.com

Sonja Roessink

idem

Lisanne Besten

idem

Marlon vd Hulst

idem

 

Jeugdcommissie

Naam

E-mail adres

Jessy Bloeme

Jeugdcommissie.hvhaarle@gmail.com

Daimy Kogelman

idem

Jeannette Tijs

idem

Marieke Grondhuis

idem

Nienke Hobert

idem

Nathalie Kemper

idem

Euthalia Langkamp

idem

 

Activiteitencommissie

Naam

E-mail adres

Irma Middelkamp

johnmiddelkamp@home.nl

Belinda Cornelissen

r.cornelissen@ziggo.nl

Christel Knobben

alwienchristel@kpnmail.nl

 

Sponsor commissie

Naam

E-mail adres

Ben Bloeme

bloeme.b@gmail.com

Harm Kemper

harm.kemper@ziggo.nl

Chris Smeek

c.smeenk@hotmail.com

 

Jeugdkamp organisatie 

Naam

E-mail adres

Marlijn Besten

jeugdkamphandbalhaarle@gmail.com

Demi Ruiter

 idem

Maxime Maatman

idem

Wiep Reimert / Mirre Reimert

idem

Marthe Geuijen / Amber Kemper

idem

Kris Verhoef /Suzanne Willemsen

idem

Nathalie Kemper 

idem

 

Arbitrage commissie

Naam

E-mail adres

Erna Bloeme

info@ervebloeme.nl

Ery Bloemen

erybloemen@hotmail.com

Rob Bijvank

robbijvank@gmail.com  

Jeroen Jonker

jeroenjonker01@planet.nl  

Christy van Breen christy_vanbreen@planet.nl  
   
 


Functies en contactpersonen:

Functie / contactpersoon

Naam

E-mail adres

Informatiekrantje berichten

Irma Tielbeke

irmatielbeke@hotmail.com

Kleding beheer

Miranda Cents

rmcents@ziggo.nl

Leden administratie

Jeannette Kemper

jeannette.k@live.nl

Materialen beheer

Rene Cornelissen

cornelissen@ziggo.nl

Zaaldiensten Planning

Iris Kemper en Elien Spijkerman

iriskemper@live.nl  elienspijkerman@hotmail.com

Scheidsrechters planning

Theo Geuyen

geuyt@hetnet.nl  

Wedstrijdboekje Ds1

Leonie Vloedgraven

haarle@handbal.nl

Wedstrijd secretariaat

Peter Rodijk

haarle@handbal.nl

Website beheer

Erna Bloeme / Nathalie Kemper

haarle@handbal.nl

Vertrouwenspersoon HV Vereniging

Monique van Hattem

Tel.nr. 0548-596083

monique.hattem@hotmail.com